Izoteam - Walczysz z trądzikiem? Teraz możesz wygrać

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zauważyłaś(eś) błędy? Zgłoś je mailem pod adres admin@izoteam.pl

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Rumień na buzii podczas izotek...i piekace czerwone policzki Czy to mija??  (Przeczytany 2378 razy)

del1231

• Gość

podczas kuracji izo mam rumien i piekace czerwone policzki...czy to mija po zakonczeniu kuracji?? jesli tak to po jakim czasie wam minelo? czy skóra też was piekła-policzki czerwone? pozdrawiam.dzieki za pomoc wszystkim.

[moderator=athena]
@ del1231 nie ma potrzeby byś umieszczał po kilka takich samych wątków, wprowadzasz bałagan na forum!
[/moderator]
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 19:58:22 pm wysłana przez athena »

Lithium

• a4
  • *
  • Reputacja: +123/-159
Odp: Rumień na buzii podczas izotek...i piekace czerwone policzki Czy to mija??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2010, 16:25:40 pm »

Jeśli skóra Cie piecze, to zacznij ją nawilżać. Co do rumienia czasem się zdarza : podczas wysiłku, na nagłą zmianę temperatury, ze stresu itp.

Seal

• a5
  • *
  • Reputacja: +295/-582
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2010, 17:47:45 pm »

kup sobie kwas borowy/borny rozrob na pol litra i wyjdzie Ci 2% kwas i rob oklady 2 razy dziennie ja to stosowalem przez cala kuracje i pomogalo jest to na tyle dobre ze pomaga rowniez na stany zapalne, zmniejsza je. ale nie mozesz czesciej uwzywac tych kwasow bornego/borowego bo mozesz wysuszyc skore, kwas pare zloty kosztuje.. naprawde swietna sprawa, a jeszcze odnosnie twojego zapytania-tak to mija ale dopiero po 2 miesiacach od ukaczenia kuracji.. sam ciagle sie czerwony robilem gdy rozmawialem z kims, lub kogos zobaczylem niespodziewanie doslownie burak na buzii.. a najwiecej to ze stresu przy pisaniu prac klasowych w szkole :) lub przy odpowiedzi przy nauczycielu :) wiec sie nie martw glowa do gory a bedzie dobrze:)

Polecam :)
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 17:49:25 pm wysłana przez Piotruś »
ad nauseam: idée fixe, idée fixe, idée fixe, fixe, fixe...

Damian08

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2010, 20:19:08 pm »

Ja też czasami mam.
Pani doktor poleca na to Auriderm XO (można w czasie kuracji stosować) albo krem z serii Synchroline (nie wiem, czy można).
Auriderm XO mogę polecić, widzę różnicę. Na allegro można kupić opakowanie 75ml za 65zł a żel jest bardzo wydajny, więc nie jest źle, a może się przydać później podczas zabiegów takich jak kwasy, czy laser.

thematt

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2010, 21:26:45 pm »

Rumień masz bo nie dbasz o twarz. Pomysł z kwasem borowym wg. mnie jest beznadziejny. Znam wielu ludzi którzy stosowali, stosują izotek i podczas brania tego leku cały czas nawilżali twarz physiogel-em. Sam go używam i muszę go bardzo pochwalić bo nawilża a nie natłuszcza skórę, nie wyskakują po nim żadne syfy i pięknie likwiduje zaczerwienienia (stosowałem go po poparzeniu buzi kwasem)
Tani może nie jest bo około 50-60zł za nie całe 100ml ale na tym nie powinno się oszczędzać
Strony: [1]   Do góry