Izoteam - Walczysz z trądzikiem? Teraz możesz wygrać

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zauważyłaś(eś) błędy? Zgłoś je mailem pod adres admin@izoteam.pl

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Bóle pleców?  (Przeczytany 3639 razy)

Radoslavv

• Administrator
  • *
  • Reputacja: +2/-1
  • Praojciec forum
Bóle pleców?
« dnia: Kwiecień 05, 2008, 00:01:57 am »

Czy ktos z was odczuwal bole plecow podczas brania Izo? Albo np mial wczesniej jakies bole a podczas kuracji zaczal je mocniej odczuwac? Jak to u was przebiegalo? Jako klucie, rwanie, skurcze? Dajcie znac.

Pozdrawiam

Tommy

• Gość
Odp: Bóle pleców?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2008, 12:06:14 pm »

ja w tym momencie mam bóle pleców, taki przeszywający, kłujący ból w części szyjno-piersiowej (tak mi się wydaje). Nikomu ni życzę żeby doświadczył tego bólu, naprawde nic przyjemnego.

Ale co mnie nie zabije to wzmocni ;D

Bartek

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2008, 13:32:15 pm »

mnie boli kręgosłup w części lędźwiowej najczęścięj po wysiłku, dosyć uciążliwe, ale do wytrzymania ;)

Tomek

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2008, 18:52:49 pm »

Mnie w sumie bolą plecy same z siebie, nie tylko po wysiłku. Zwłaszcza wtedy, kiedy leżę. Ale ostatnio coraz słabiej.

Radoslavv

• Administrator
  • *
  • Reputacja: +2/-1
  • Praojciec forum
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2008, 22:04:40 pm »

Tomek opisz dokladniej swoja dolegliwosc. Ja mam samo z siebie poglebiona lordoze (wykrzywiony do przodu kregoslup w odcinku brzusznym. Dokucza to np przy dluzym staniu bez ruchu. Zas jesli chodzi o lezenie to od ok 2 miesiecy odczuwam jakby nacisk na nerw w dolnej lewej czesci plecow, wlasnie glownie podczas lezenia, badz gdy lezac chce ruszyc lewa noga czy przewrcic sie na bok? Czy taki bol wlasnie odczuwasz? Daj znac.

PS byles z tymi swoimi plecami u lekarza?

Pozdrawiam

Andrew

• SNAJPER
  • Starszy moderator
  • *
  • Reputacja: +28/-18
  • LEGENDS MAY SLEEP BUT THEY NEVER DIE
    • nk profil
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2008, 00:33:54 am »

Z tym bolem w staniu bez ruchu tez mi sie zdarzalo nie raz np. w koscilele jak stalem czy cos.  Ale z tego co wiem nie mam zadnego skrzywienia kregoslupa. Boli najczesciej w ledzwiach i troche w krzyzu. Ale jak cwicze to jest okej tzn. jak zapewniam miesnia ruch to nic nie boli, nie wiem jak z twoim ruchem Radoslavv ale mi pomaga jakis trening :)
LEGENDS MAY SLEEP BUT THEY NEVER DIE

tommylee09

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2008, 12:49:50 pm »

ja rozniez czulem bol plecow(czulem jakby cos mi sie wbilo ostrego w okolicach ledzwiowych), ale to pewnie przez wysilek fizyczny(troszke na silownie chodzilem)...postanowilem zakonczyc cwiczenia i bol z dnia na dzien ustepowal, a po zakonczeniu kuracji zniknal

Tomek

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2008, 17:36:49 pm »

Już odpowiadam, Radosławie. Wybacz że dopiero teraz, ale musiałem przegapić Twój post.

No więc od jakiegoś czasu to jakby... Przeszło. Już nic mnie nie boli. Myślę, że to albo jeden z krótkotrwałych skutków ubocznych towarzyszących rozpoczęciu kuracji albo po prostu moja wina - przez jakiś czas trochę się zasiedziałem, nie ćwiczyłem ani nie gimnastykowałem się i kręgosłup mógł się trochę "odzwyczaić" od pozycji innej niż siedząca ;).

Nie miałem takich poważnych objawów jak Ty. Życzę poprawy sytuacji i pożegnania się z bólem!

Pozdrawiam

Tommy

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2008, 19:28:50 pm »

ja myślę że na siłowni niepotrzebnie nogi robiłem i stąd ten ból. Dobrze wiedziec na przyszlosc

Swiety

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2008, 21:02:18 pm »

Ja tez mam obecnie bol w okolicy ledzwiowej, tylko gdy leżę na plecach - gdy przewroce sie na bok jest ok; to sie odczuwa tak jakbym nie byl rozciągnięty, moze to wpływ mojego siedzącego trybu dnia, no ale niemniej nigdy wczesniej takich bólów nie miałem...

dajmon

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2008, 20:38:18 pm »

Tak samo-po lekkim wysiłku gdy się położę to tak mnie łapie ból w lędźwi, że odbiera mi oddech  ;D

augustinho

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2008, 22:23:30 pm »

Cóż... powiem i ja.
Ja mam dość silne bóle pleców. Bolą mnie na zmianę łopatki i kręgosłup w dolnej części. Niestety jest coraz gorzej( 6 miesiąc kuracji).

Oprócz tego przeszywają mnie okropne dreszcze przy kichaniu, więc staram się tego unikać. nie mogę się także za bardzo śmiać bo  też boli.

W moim przypadku nie bardzo mogę niestety uprawiać jakikolwiek sport.. może poza szachami:). Po 30 minutowej lekkiej przejażdżce rowerem op asfalcie ledwo chodzę.:/
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2008, 20:57:25 pm wysłana przez augustinho »

Kasia

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2008, 11:51:21 am »

mnie tez czesto bola plecy i nie tylko.mam jakies dziwne bole miesni i stawow czasami.nie jest t codziennie na szczescie ale jest to dosc uciazliwe.mam nadzieje ze wszystko wroci do normy po skonczeniu leczenia

Towarzyszka Joanna

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2008, 21:55:02 pm »

Też mam bóle pleców (kłucie w części lędźwiowej). Utrzymują mi się pomimo ukończenia kuracji ale już wyraźnie słabną. W czasie kuracji bolały mnie gdy leżałam, bardzo utrudniając zaśnięcie. Naszczęście teraz są bardzo rzadkie i mało dotkliwe. ;D

stysia

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 22, 2008, 12:50:48 pm »

bola plecki bola, ale dla mnie to takie odczucie przy przeciaganiu sie jakbym była nierozciagnieta, jak sie prostuje itd- nie jest to uciazliwe. Rowniez nie zauwazyłam przy wiekszych dystansach rowerowych zadnych bólów tym bardziej wiekszego zmeczenia. Jedynie przy tancach do samego rana byłam wymeczona ze 24h nie miałam siły palcem kiwnac...ale to moze oznaki starosci hehehehe..........
Strony: [1] 2   Do góry