Izoteam - Walczysz z trądzikiem? Teraz możesz wygrać

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zauważyłaś(eś) błędy? Zgłoś je mailem pod adres admin@izoteam.pl

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czerwona twarz po umyciu - czym ją w końcu myć ?  (Przeczytany 703 razy)

michal1990

• a1
  • *
  • Reputacja: +0/-2
Czerwona twarz po umyciu - czym ją w końcu myć ?
« dnia: Styczeń 13, 2013, 18:19:25 pm »

Witam Wszystkich nie wiem gdzie sięgnąć po pomoc dlatego piszę tutaj po raz kolejny. Wiem , że ostatnio trochę nerwowy byłem na tym forum za co sorka ale zrozumcie mnie. Rozmawiałem z dermatolog z tą co kiedyś u niej byłem co przepisywała mi differin i kazała mi kupić do mycia twarzy physogel żel myjący . Zajarany pobiegłem do apteki dałem 32zł wracam do domu myślę sobie ahh tyle osób chwali i sama dermatolog mi poleca pewnie będzie to trafiony kosmetyk i problem z myciem zniknie. No i zabieram się do mycia twarz zwilżyłem lekko przegotowaną wodą i nakładam psyhogel na ręce po czym na twarz ( można też wacikiem ) i rozczarowany jestem tak , że hoho. Żel w ogóle się nie pieni jest bardzo tłusty taka emulsja . Mam wrażenie , że zamiast myć twarz to tylko się mazga + trzeba wcierać by dobrze twarz umyć no ale to jeszcze mnie aż tak nie rozczarowało . No więc spłukałem twarz wodą przegotowaną ( chlorowaną nie myje ) i patrze w lustro a twarz czerwona jak burak ! Oczywiście mam z tym problemy ( chyba cera płytko ukrwiona czy jakoś tak ) ale to co zobaczyłem to masakra jakbym z 5 tanich win wypił. Dodatkowo twarz ściągnięta i sucha :/ Nawet jak nałożyłem cethaphil md dermoprotektor to i tak twarz ściągnieta po tym physogel.

Nie piszę tego specjalnie ale po prostu łzy mi z oczu lecą . Niby 30zł to nie jest wielki wydatek ale ja nie tylko na to kase wydaję bo też kremy nawilżające inne żele do mycia i nic mi nie pomaga :( Myślałem , że jak dermatolog poleca tą serie to będzie fajnie a jest wręcz odwrotnie. Z żalem i smutkiem patrze jak niektórzy z mojej rodziny twarz myją :( zwykłe mydło + zima woda twarz bez błyszczenia się + bladziutka. Naprawdę aż łza się kręci w oku. Dla mnie mycie twarzy , golenie się to tragedia jakiej nigdy w życiu nie zaznałem. Wiem , że każdego twarz reaguje inaczej ale czy ja jestem wyjątkowy ? nikt z mojej rodziny takich problemów nie ma. Ja unikam cala zimę wychodzenia z domu , gdyż boje się o cerę po prostu. Fakt wkręciło mi się to na psychikę ale jak ma się to nie odbijać na psychice jak patrze w lustro a burak.... nawet się nie stresuje a ludzie do mnie mówią " uspokój  się " a wcale zły nie jestem ;/ myślą , że to stres , nerwy ... owszem są sytuacje nerwowe ale w wielu przypadkach tak nie jest . Wstaje z łóżka twarz bladziutka i chłodna a za godzinę czerwona + już nagrzana. Ciśnienie mam w normie , tarczyca również. Wątroba ok .

Pewnie pomyślicie sobie " on chyba ma depresje lub musi się wyżalić " - owszem muszę się wyżalić i błagać o pomoc kogoś z internetu kto może wygrał z takimi problemami. Nie stać mnie co rusz na wydawanie pieniędzy na kosmetyki mnie nie stać na aż tyle metod prób i błędów. Pół rodziny się śmieje , że cała drogerie do domu sprowadzę a później pożyczam pieniądze bo mi brakuje a twarz jak czerwona tak czerwona i szczypie czasem.

Aż zazdroszczę osobą które znam co mają buźki bez krostki i bladziutkie - suchutkie . Ja już nie raz spotkałem się z stwierdzeniem " co Ty taką brudną twarz masz spoconą ? " ALE JA TĄ TWARZ MYŁEM 2 GODZINY TEMU DOKŁADNIE !!!! a za 2 godziny ona jest zrujnowana przepocona , czerwona z sebum....

Stosuje krem nawilżajacy na noc , dzien z filtrem i gówno :/ inni w ogóle nic nie używaja a buźki ładne mają.

Ja się boje , że w końcu rozwinie się u mnie trądzik różowaty bo przez ten tłuszcz na twarzy i tak coraz więcej krost mam - stanów zapalnych ;/ co ja mam robić :/ byłem u 3 derma ...iść do następnego ???

może jest tu jakaś lekarz dermatolog co może coś pomoże ?

Karol1992

• Gość
Odp: Czerwona twarz po umyciu - czym ją w końcu myć ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2013, 16:10:15 pm »

brałes izotek ?

michal1990

• a1
  • *
  • Reputacja: +0/-2
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2013, 16:59:00 pm »

Nie brałem izoteku a co ?

Karol1992

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2013, 17:05:11 pm »

to bierz izotek może przejdzie ;)
Strony: [1]   Do góry